Calorii.ro

Calorii Sos


  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>
Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Sos instant pentru pui cu ciuperci Maggi4056.518.353.3
Sos italian pentru salata Heinz750.1312
Sos maioneza Univer4900.350.28.5
Sos masline Agnesi601.33.75.3
Sos masline si busuioc Olive & Basilico Panzani7113.29.5
Sos mediteranean Knor Salad Dressing4100.2435.7
Sos mild ajvar Sera116692
Sos paste Delhaize10115.112.4
Sos pentru pasta toscana Alnatura3815.837.35.6
Sos pentru paste cu masline si capere Baneasa611.54.16.6
Sos pentru paste cu rosii si mascarpone Sacla1711.415.85.9
Sos pentru paste Quattro Formaggi Dolmino1081.79.83.3
Sos pesto Alla Genovese Panorama4874.945.614.6
Sos pesto Delhaize376539.20.8
Sos pesto Verde Alnatura46510439.3
  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>








© www.calorii.ro 2016.