Calorii Sos


Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Sos rosii Arrigoni211.30.13.6
Sos roz pentru carne Dia5331.351.515.8
Sos soia Maxim’s13313.3020
Sos soia premium light Delhaize467.713.8
Sos tartar Knorr5040.952.66.4
Sos tortills dip mild Mexicana Cantina561.30.411.4
Sos tzatziki Apostels116578.3
Sos Vinaigrette KFC3250.413.413.2
Sprot afumat in ulei Lasos32217.835.80
Ton cu sos de rosii Bella Parma713.93.46.1
Ton in sos tomat Grande Famiglia15516.98.52.7