Calorii.ro

Calorii Ulei


  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>
Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Conserva de sardine in ulei floarea soarelui Vitae Doro1151370.1
Conserva de sardine in ulei vegetal Cody20825110
Conserva de sardine in ulei vegetal King Oscar20615.216.10
Conserva de ton bucati in ulei vegetal Siblou1982980
Conserva de ton in ulei 36516619100.1
Conserva de ton in ulei Albacore25325170
Conserva de ton in ulei Carrefour18223100
Conserva de ton in ulei de masline Palmera22522.5150
Conserva de ton in ulei vegetal Victory20027100
Conserva de ton maruntit in ulei vegetal Tasty12425200
Conserva file hering in ulei Merve31414.628.30.1
Conserva hering file in ulei Losos31614.728.50.2
Conserva hering in ulei condimentat Omi Koral392.112.338.10
Conserva hering in ulei King Oscar27614.224.30
Conserva hering in ulei Losos31619.3261.1
  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>








© www.calorii.ro 2016.