Calorii.ro

Calorii Ulei


  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>
Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Conserva hering in ulei Neptun28713.725.80
Conserva Hering, in ulei38215.933.80.7
Conserva macrou in ulei natural Cody1562300
Conserva sardina in ulei vegetal Mares1812140
Conserva sardine in ulei de masline Nostromo23225.514.40
Conserva sardine in ulei propriu16017.39.30
Conserva sardine picante in ulei Delhaize22124.113.21.6
Conserva Sardine, in ulei29222.521.40.3
Conserva sprot afumat in ulei Graal28116.323.42.6
Conserva sprot afumat in ulei Neptun4117.842.20
Conserva sprot in ulei Novac27918230.5
Conserva ton bucati in ulei vegetal Mar de Plata111203.60
Conserva ton bucati in ulei vegetal Vultur10714.332.5
Conserva ton cu ulei de masline si usturoi Calvo20424120
Conserva ton in ulei de masline Calvo20424120
  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>








© www.calorii.ro 2016.