Calorii.ro

Calorii Ulei


  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>
Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Conserva ton in ulei de masline Rio Mare40317.5370
Conserva ton in ulei Tip25421180
Conserva ton in ulei vegetal Calvo20424120
Crackers cu ulei de masline extravirgin si rozmarin Crich42910.912.169.1
Crutoane cu ulei de masline Panmonviso43811.515.563.2
Masline negre in ulei Ece31031
Sardine cu ulei de masline John West21823140
Sardine in ulei La grande famiglia18820120
Seminte floarea soarelui decojite prajite fara ulei Carrefour582254615
Sprot afumat in ulei Lasos32217.835.80
Stiuca gatita fara ulei12827.910
Ton, conserva in ulei1982980
Ulei amestec Costa D’Oro8240920
Ulei de alune Delhaize90001000
Ulei de cocos86201000
  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>








© www.calorii.ro 2016.