Calorii Unt


Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Unt de arahide588245021.6
Unt de arahide bio Alnatura64526.653.59.2
Unt de arahide bio Green640265412
Unt de arahide bio Real573284710
Unt de arahide Calve6572158.99.4
Unt de arahide Cinderella625255025
Unt de arahide cremos Felix65017.357.116.9
Unt de arahide cu bucati de arahide Felix64518.556.118.6
Unt de arahide Delhaize658195815
Unt de arahide Felix64518.556.116.6
Unt de arahide Mc Ennedy59223.649.712.5
Unt de arahide Stilla Dolce58922.24526.8
Unt de masa 65% Albalact5870.2650.4
Unt de masa 65% Aro5870.2650
Unt de masa 65% B 3655920.8650.9